Kapcsolat

A honlapon feltüntetett árak az adott gyártó gyártóművi árai. Telepi árainkról kérjük érdeklődjön.

Üzleteink

Üllői üzletünk

2225 Üllő, Pesti út 209.

Térkép megnyitása

Telepi készlet értékesítés

E-mail: ullo [kukac] gras.hu

Nyitvatartás

  • Hétfőtől péntekig: 07:00 - 16:00 óráig
  • Szombaton: 07:00 - 13:00 óráig

Budapesti üzletünk

1173 Budapest, Pesti út 237/A

Térkép megnyitása

Telepi készlet értékesítés

E-mail: budapest [kukac] gras.hu

Nyitvatartás

  • Hétfőtől péntekig: 07:00 - 16:00 óráig
  • Szombaton: 07:00 - 13:00 óráig

Ismerd meg csapatunkat

Káré Angéla Telepvezető, Üllő +36 70/383 72 79 kare.angela [KUKAC] gras.hu
Juhosné Kis Ildikó Telepvezető, Budapest +36 70/383 72 77 juhos.ildiko [KUKAC] gras.hu
Jakus Gabriella Vezető értékesítő - Projektek, Üllő +36 70/383 72 85 jakus.gabriella [KUKAC] gras.hu
Radnai Eszter Értékesítő, Budapest +36 70/383 72 70 radnai.eszter [KUKAC] gras.hu
Szajkó Andrea Értékesítő, Üllő +36 70/626 84 07 szajko.andrea [KUKAC] gras.hu
Czine Andrea Értékesítő, Üllő +36 70/383 72 78 czine.andrea [KUKAC] gras.hu
Remonár Boglárka Értékesítő, Üllő +36 70/383 72 76 remonar.boglarka@gras.hu
Szabados Andrea Irodavezető, Üllő +36 70/626 83 97 szabados.andrea [KUKAC] gras.hu
Borsodi Emese Adatbázis kezelő, Üllő +36 70/383 72 75 borsodi.emese [KUKAC] gras.hu
Gyenes Tibor Webfejlesztő, Üllő +36 70/602 72 86 gyenes.tibor [KUKAC] gras.hu
Truczán Bence Webtartalom kezelő, Üllő +36 70 553 4000 truczan.bence [KUKAC] gras.hu
Radnai Zsolt Kereskedelmi vezető +36 70/383 72 73 radnai.zsolt [KUKAC] gras.hu
Radnai Máté Ügyvezető +36 70/383 72 72 radnai.mate [KUKAC] gras.hu

Üzenet küldése

Felveheti velünk a kapcsolatot az alábbi űrlapon keresztül is. Kérjük, hogy személyes adatai megadása előtt olvassa el Adatkezelési tájékoztatónkat.